KONST / Litografier / Offsettryck 9996263
nr 999 6263
Offsettryck
6 st, Kjell Sörensen-Ringi, signerad, lösa blad, "Our World 2000", bladets mått: 92 x 63
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:58:44
7/12 13:06:44